TURNUSY W PROJEKCIE WYTCHNIENIE I REHABILITACJA


W zeszły poniedziałek przywitaliśmy w Pation Park Technologii Innowacyjnych Osób Niepełnosprawnych kolejny turnus rehabilitacyjny w ramach naszego projektu WIR (Wytchnienie i Rehabilitacja). To naprawdę ekscytujący projekt dla naszego Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM "SezaM"!
W ramach tego projektu, uczestnicy mogą skorzystać z wizyt u wybitnych specjalistów, takich jak m.in. neuropsycholog i neurologopeda. Wiemy, jak niezwykle ważne jest uzyskanie wsparcia i porady tych specjalistów w naszej walce z problemami związanych z SM.
Jednak nie tylko konsultacje są kluczowe podczas pobytu.
Codziennie nasi turnusowicze mają możliwość uczestniczenia w profesjonalnych sesjach rehabilitacji. To niezwykle istotne i potrzebne dla naszej walki z SM. Ale nie tylko to! W czasie wolnym można również skorzystać z różnych warsztatów, które prowadzone są przez nasze cudowne asystentki. Te zajęcia poprawiają naszą sprawność manualną, koncentrację i pomagają nam się odprężyć.
 
Dwutygodniowy pobyt w Pationie to także czas, który spędzamy razem, integrując się i spędzając wiele godzin na rozmowach. To niesamowite doświadczenie, dzięki któremu możemy wzajemnie się wspierać i dzielić naszymi historiami.
Z wielką przyjemnością obserwujemy Wasze spotkania po zakończonym pobycie. To wspaniałe widzieć, jak nasze wspólne doświadczenia przyczyniają się do wzrostu Waszego samopoczucia i siły.
Nasze turnusy rehabilitacyjne odbywają się w warunkach na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Wam to zapewnić i z przyjemnością będziemy Wam pokazywać więcej informacji na ten temat w kolejnych postach.
 
Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że jesteście częścią naszej wspaniałej społeczności. Razem jesteśmy silni i gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu!

MISJA STOWARZYSZENIA

Misją SEZAMu jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym, zapewnienie im zgodnego ze standardami medycznymi dostępu do leczenia i rehabilitacji, tak aby mogli prowadzić godne życie.

Najbliższe spotkania

  • Spotkanie

    16.12.2023 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice
Przekaż 1% naszej organizacji
Rozlicz PIT Online
Pobierz program PIT