RELACJA Z WYDARZEŃ


Drodzy Uczestnicy Projektu "Sami na Swoim"!
 
Miniony tydzień był dla nas niezwykle intensywny i pełen wrażeń. Chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją ze wszystkich wydarzeń
Odbyły się Warsztaty Prawne, które były niezwykle pouczające. Dzięki nim uczestnicy zdobyli nową wiedzę i mogli poruszyć nurtujące ich pytania.
 
Następnie uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w fascynujących warsztatach z zakresu dietetyki. Wykonali pyszne potrawy i poszerzyli swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania Odbył się Wykład Psychologiczny o Uważności. Dzięki niemu uczestnicy dowiedzieli się, jak ważne jest bycie świadomym swoich emocji i myśli. To wspaniała umiejętność, którą można praktykować każdego dnia.
 
Wykład Ginekologiczny o Hormonalnej Terapii Menopauzalnej to kolejne ciekawe spotkanie! Dzięki wykładowi uczestniczki poznały, jakie są dostępne opcje hormonalnej terapii menopauzalnej i jakie korzyści może ona przynieść.
W sobotę uczestnicy projektu skorzystali z wyjścia do teatru Nowego w Zabrzu na spektakl "Chłopcy w Roosevelta" a w niedzielę odbył się rejs statkiem integrujący uczestników połączony z dobra zabawą
 
Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo i ciekawe dyskusje. To dzięki Wam nasz projekt nabiera życia. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenia będą dla Was inspiracją do dalszego rozwoju. Już nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń!

MISJA STOWARZYSZENIA

Misją SEZAMu jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym, zapewnienie im zgodnego ze standardami medycznymi dostępu do leczenia i rehabilitacji, tak aby mogli prowadzić godne życie.

Najbliższe spotkania

  • Spotkanie

    16.12.2023 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice
Przekaż 1% naszej organizacji
Rozlicz PIT Online
Pobierz program PIT