Wyjście kulturalne dla uczestników projektu Sami na swoiM

Już 12 czerwca ( poniedziałek ) organizujemy wyjście kulturalne dla Uczestników Projektu "Sami na swoiM".
Tym razem zabieramy Was do Teatr Rozrywki na STAND UP Igora Kwiatkowskiego " Tylko śmiech nas ocali ".To będzie udany wieczór w doborowym towarzystwie.
Do zobaczenia:)
 
0706.jpg (336 KB)

Turnusy w projekcie Wytchnienie i Rehabilitacja

W zeszły poniedziałek przywitaliśmy w Pation Park Technologii Innowacyjnych Osób Niepełnosprawnych kolejny turnus rehabilitacyjny w ramach naszego projektu WIR (Wytchnienie i Rehabilitacja). To naprawdę ekscytujący projekt dla naszego Śląskiego Stowarzyszenia Chorych na SM "SezaM"!
W ramach tego projektu, uczestnicy mogą skorzystać z wizyt u wybitnych specjalistów, takich jak m.in. neuropsycholog i neurologopeda. Wiemy, jak niezwykle ważne jest uzyskanie wsparcia i porady tych specjalistów w naszej walce z problemami związanych z SM.
Jednak nie tylko konsultacje są kluczowe podczas pobytu.
Codziennie nasi turnusowicze mają możliwość uczestniczenia w profesjonalnych sesjach rehabilitacji. To niezwykle istotne i potrzebne dla naszej walki z SM. Ale nie tylko to! W czasie wolnym można również skorzystać z różnych warsztatów, które prowadzone są przez nasze cudowne asystentki. Te zajęcia poprawiają naszą sprawność manualną, koncentrację i pomagają nam się odprężyć.
 
Dwutygodniowy pobyt w Pationie to także czas, który spędzamy razem, integrując się i spędzając wiele godzin na rozmowach. To niesamowite doświadczenie, dzięki któremu możemy wzajemnie się wspierać i dzielić naszymi historiami.
Z wielką przyjemnością obserwujemy Wasze spotkania po zakończonym pobycie. To wspaniałe widzieć, jak nasze wspólne doświadczenia przyczyniają się do wzrostu Waszego samopoczucia i siły.
Nasze turnusy rehabilitacyjne odbywają się w warunkach na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy Wam to zapewnić i z przyjemnością będziemy Wam pokazywać więcej informacji na ten temat w kolejnych postach.
 
Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że jesteście częścią naszej wspaniałej społeczności. Razem jesteśmy silni i gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu!
Czytaj więcej...

Wydarzenia kulturalne w projekcie Sami na swoiM

Dzieje się w projekcie "Sami na swoiM" W czerwcu zapraszamy Was na kilka wydarzeń kulturalnych. Jeżeli macie ochotę na wspólne, miłe spędzenie czasu i integrację w gronie uczestników projektu to zachęcamy do zapisów na naszej rejestracji pod numerem: 32 428 26 90 / 96.

Poniżej harmonogram wydarzeń które dla Was przygotowaliśmy.
Liczba miejsc ograniczona:)
0506.png (810 KB)

Podsumowanie Światowego Dnia Stwardnienia Rozsianego w Śląskim Stowarzyszeniu Chorych na SM SezaM w Gliwicach!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, jakie przeżyliśmy podczas obchodów Światowego Dnia Stwardnienia Rozsianego w naszym stowarzyszeniu "SezaM".
To był niezapomniany dzień, pełen miłości, wsparcia i radości. Cała społeczność, ubrana w koszulki ozdobione pomarańczowymi wstążkami, które były symbolem integracji i solidarności, łącząc nas wszystkich w walce z tą chorobą.
 
Widząc te piękne, pomarańczowe wstążki, a także uśmiechy i pozytywną energię wśród naszych członków, czuliśmy siłę wspólnoty.
Byliśmy świadkami niezwykłej determinacji i odwagi, jakie nasi przyjaciele zmagający się z SM codziennie przejawiają.
Zapraszamy Was serdecznie do naszej galerii zdjęć, gdzie możecie zobaczyć uśmiechy, przyjaźń i siłę, jaką razem tworzymy. Niech te zdjęcia przypominają nam, że jesteśmy niezłomni, a wspólnie możemy pokonać każdą przeszkodę
 
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dołączcie do nas w budowaniu świata pełnego zrozumienia, akceptacji i nadziei dla osób dotkniętych SM!
Czytaj więcej...

30 maja obchodzimy Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego!

Dołączcie do nas, aby uczcić ten ważny dzień i podkreślić znaczenie walki z tą chorobą. Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego został zainicjowany w 2009 roku przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego, aby zwiększyć świadomość społeczną na temat tej choroby oraz pokazać, jakie wyzwania dotykają chorych i ich bliskich.
Stwardnienie Rozsiane to nie tylko fizyczna choroba, ale również ogromne wyzwanie emocjonalne i społeczne dla pacjentów i ich rodzin. W dzisiejszym dniu pragniemy podkreślić, jak ważne jest zrozumienie i wsparcie dla osób z tą chorobą.
 
Chcemy zaprosić Was wszystkich, abyście dziś okazali solidarność i wsparcie osobom dotkniętym Stwardnieniem Rozsianym. Możecie to zrobić na wiele sposobów - podzielcie się wiedzą na temat choroby, poprzez edukację możemy zmniejszyć stereotypy i nieporozumienia związane ze Stwardnieniem Rozsianym. Pokażcie swoje wsparcie, używając hashtagu #DzieńStwardnieniaRozsianego w swoich postach, abyśmy mogli zobaczyć jak wiele z Was jest gotowych stać u boku osób chorych.
Dzięki naszej solidarności i wspólnemu działaniu możemy pomóc w budowaniu społeczeństwa, w którym wszyscy - bez względu na nasze zdrowie - czujemy się akceptowani i wspierani. Niech ten dzień będzie okazją do zwrócenia uwagi na Stwardnienie Rozsiane i do poświęcenia chwilę na zastanowienie się, jak możemy przyczynić się do poprawy jakości życia osób z tą chorobą.
Razem możemy zdziałać wiele!
 
3105.jpg (93 KB)

Archiwum

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Przekaż 1% naszej organizacji
Rozlicz PIT Online
Pobierz program PIT

Najbliższe spotkania

  • Spotkanie - walne zebranie

    24.06.2023 godz. 15:00
    Ośrodek PATION
    Jana Śliwki 12, Gliwice

Przydatne linki